Każda osoba, która się ze mną kontaktuje jest dla mnie tak samo ważna i wzbudza moją ciekawość

W tym artykule przedstawiam moją relację z klientami i sposób, w jaki realizuję kontakty osobiste i telefoniczne z osobami, które chcą ode mnie nabyć produkty konopne.

Jestem osobą o bardzo bezpośrednim sposobie bycia, otwartą na innego człowieka

Zawsze bez trudu przychodziło mi nawiązywanie kontaktu z innymi, ciekawość drugiego człowieka. Oczywiste jest, że także prowadząc sprzedaż produktów konopnych dbam o relację z drugim człowiekiem. Każda osoba, która zainteresuje się moimi produktami konopnymi i nawiązuje ze mną kontakt telefoniczny lub osobisty, nie jest przeze mnie traktowana jak kolejny anonimowy klient. W każdej takiej osobie dostrzegam ciekawego rozmówcę, z którym naprawdę szczerze chcę podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w stosowaniu produktów konopnych. Bardzo często bywa tak, że osoba kontaktująca się ze mną w sprawie produktów konopnych może liczyć na długą, rzeczową rozmowę. Bardzo szybko skracam dystans między mną a moim rozmówcą, zapraszam do siebie, częstuję herbatą. To dla mnie zupełnie naturalne zachowanie, wynikające z mojego sposobu bycia, a nie z przemyślanej strategii marketingowej i planu na pozyskanie jak największej liczby klientów.

Moja decyzja o rozpoczęciu sprzedaży produktów konopnych pojawiła się w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie osób z mojego najbliższego otoczenia, które dostrzegły niezwykle korzystny wpływ konopi na moje zdrowie

Początkowo produkcja pestki konopnej czy gęstego oleju konopnego miała na celu sprostanie wyłącznie moim własnym potrzebom, z czasem natomiast przekształciła się w produkcję na większą skalę. Ja jednak pozostaje wciąż tym samym człowiekiem, który stara się rozpropagować wiedzę o leczniczym działaniu konopi. Kiedyś ja poszukiwałem sposobu na poprawę stanu zdrowia i odkryłem konopie - dziś ta wiedza musi iść dalej. Dlatego każdy mój potencjalny klient to nie tylko osoba, która chce zakupić moje produkty konopne, ale ktoś, kto być może tak jak ja kiedyś poszukuje pomocy. Decydując się na proponowanie moich produktów konopnych innym osobom, odczuwam pewnego rodzaju odpowiedzialność. Odpowiedzialność za jakość moich produktów, ale także - za osobistą relację z nabywcami tych produktów. Przeważająca większość producentów i dystrybutorów produktów konopnych to tylko niewielkie trybiki w ogromnej maszynie sprzedażowo - marketingowej. Tacy sprzedawcy nie odpowiadają za proces powstawania produktów konopnych i ich jakość, nie znają zastosowania tych produktów - są tylko pośrednikami w kontakcie z klientem. Ja wyłamuję się z tego ogólnie przyjętego schematu i łączę w swojej skromnej osobie funkcję producenta, dystrybutora i odbiorcy swoich produktów. Przez to staję się bardzo wiarygodny i mam naprawdę wiele do przekazania każdej osobie, która decyduje się na nawiązanie ze mną współpracy.

W relacjach z osobami, które kontaktują się ze mną w sprawie produktów konopnych, zachowuję indywidualne podejście do każdego. Każdy mój klient może mieć inne oczekiwania, inne problemy - a ja staram się zaoferować każdemu z nich poczucie, że nasza relacja od samego początku jest dla mnie bardzo ważna. Dzięki temu klient zyskuje przekonanie, że nie stał się nic znaczącym, anonimowym trybikiem w jakiejś marketingowej układance. Każdy odbiorca ma poczucie, że jego osoba liczy się dla mnie i staje się inspiracją do dalszych działań. A ja zyskuję pewność, że daleko mi do bezosobowych, cynicznych i ukierunkowanych wyłącznie na zysk dystrybutorów produktów konopnych.

Skontaktuj się ze mną

 

Pestkowy Kolektyw pracuje od godziny 8:00 do 20:00

tel: +48 (81) 756-70-12
tel: +48 506-150-089
adres e-mail: slomaslo2@o2.pl

AKTUALNOŚCI slider

Poznaj moją historię i zobacz, jak trafiłem na produkty konopne

Cześć, jestem Słoma i chciałbym podzielić się z Tobą moją historią. Wiele osób zna mnie jako muzyka, jednak mało kto miał okazję usłyszeć moją historię fascynacji konopiami i ich zastosowaniem prozdrowotnym. Mam nadzieję, że dzieląc się moją - mam nadzieję inspirującą - historią o powracaniu do zdrowia i utrzymaniu doskonałej kondycji na nienagannym poziomie, wskażę choć kilku osobom drogę do oczekiwanej regeneracji organizmu.

czytaj

Poznaj mój samowystarczalny pestkowy kolektyw – czyli kto pracuje wokół konopi

W tym artykule przedstawię sylwetki osób zaangażowanych w realizowanie mojego projektu konopnego. Pestkowy kolektyw Słomy to ludzie, których łączą wspólne pasje, a także realizowanie misji pozyskiwania dóbr konopnych. To także ludzie dzielący zamiłowanie do ekologicznego trybu życia, którym bliska jest idea suwerenności żywieniowej.

czytaj

Poniżej znajdziesz opisy produktów, które wytwarzam w moim gospodarstwie. Pamiętaj te produkty nie stoją u mnie na półce. Możesz być pewien, że dostajesz produkty najwyższej jakości ponieważ ja wytwarzam je na zamówienie, tak aby odbiorca otrzymał maksymalnie świeży produkt. Jeśli jesteś zainteresowany dowolną ilością produktu, napisz do mnie. Wysyłki realizujemy trzy razy w tygodniu.

czytaj

Każdy, kto ma okazję mnie poznać, dostrzega we mnie człowieka ciekawego świata i pełnego pasji. Od kilkudziesięciu lat moją ogromną pasją jest muzyka - pasję tą realizuję grając koncerty, komponując, nagrywając albumy. Mam także wiele innych zainteresowań, jestem człowiekiem aktywnym. Jak każdy czerpiący garściami z życia człowiek nie lubię, gdy mój organizm niedomaga. Niestety - mnie także dotykały rozmaite dolegliwości, a najpoważniejszego kryzysu zdrowotnego doświadczyłem, gdy rzuciłem palenie po 50 latach nałogu. Oczywiście wiem, że to była doskonała decyzja, jednak mój organizm doświadczył pogorszenia formy. Moje płuca miały znacznie zmniejszoną objętość, co w połączeniu z nadprodukcją śluzu powodowało duszności i osłabienie.

czytaj

Nie ukrywam się za wielką korporacją, która tworzy produkty konopne

Osoby poszukujące produktów konopnych trafiają na liczne serwisy i strony internetowe. W przeważającej większości są to podobne oferty - duże korporacje, zagraniczne produkty, firmy nie koncentrujące się wyłącznie na konopiach, oferujące bardzo zróżnicowane produkty. Trafiasz na moją stronę i.... może zaświtać Ci myśl, że to kolejna taka „masowa” inicjatywa, której twarzą został jakiś charakterystyczny, oryginalny facet, czyli ja. Na szczęście jesteś w błędzie!

czytaj

Ta strona internetowa jest przekazem moich myśli i doświadczeń

Cześć, w tym tekście chciałem wyjaśnić kwestię tego, skąd wzięła się ta strona i cały projekt. Postanowiłem założyć stronę internetową, która służy wyłącznie przekazaniu mojej wiedzy i doświadczenia dotyczącego produkowanych przeze mnie produktów konopnych. Jestem osobą aktywną, otwartą na ludzi, towarzyską i rozmowną - mam zatem wiele do przekazania. Wraz z grupą zaufanych znajomych ubieramy moje myśli w słowa, starając się dostarczyć Ci czytelne, zrozumiałe teksty. Dzięki temu na stronie zawsze znajdziesz wiarygodne, a jednocześnie przyjazne każdemu czytelnikowi treści.

czytaj