Czy pestka konopna zawiera THC lub inne związki psychoaktywne?

Czy pestka konopna zawiera THC lub inne związki psychoaktywne?

Ten tekst charakteryzuje pestkę konopną i wyjaśnia, że produkt ten nie zawiera żadnych związków psychoaktywnych, takich jak THC.

Jednym z najciekawszych produktów konopnych, który oferuję jest łuskana pestka konopna

Stanowi ona źródło niezliczonych związków aktywnych, stanowiąc doskonałe uzupełnienie codziennej diety. Jak każdy mój produkt konopny, także łuskana pestka konopna pozyskiwana jest z legalnych odmian konopi - konopi siewnych. Oznacza to, że rośliny te, a także wszystkie pozyskiwane z nich produkty konopne są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Najwięcej obaw w przypadku produktów konopnych wzbudza zawartość THC, czyli tetrahydrokannabinolu - związku aktywnego odpowiedzialnego za psychogenne właściwości konopi. Jednak konopie siewne są wyjątkową odmianą konopi, która różni się od konopi indyjskich zawartością THC.

Pestka konopi łuskana

W legalnych odmianach konopi przemysłowych zawartość THC nie przekracza 0,2%, zatem każdy produkt konopny pozyskany z tego gatunku rośliny zawierać może jedynie śladowe ilości THC. Nie ma zatem obawy, że oferowana przeze mnie pestka konopna stanowi źródło THC czy jakichkolwiek innych związków psychoaktywnych. Wręcz przeciwnie - pestka konopna zawiera wyłącznie potrzebne naszemu organizmowi związki aktywne. Wśród najważniejszych z nich wymienić można kwasy tłuszczowe omega 3, 6 i 9, witaminy i składniki mineralne, pełnowartościowe białko, antyoksydanty. Związki te kompleksowo wspomagają funkcjonowanie organizmu i potrzebne są każdemu z nas. Po nasiona konopne mogą sięgać zatem zarówno osoby dorosłe, dzieci i osoby w podeszłym wieku, osoby w pełni zdrowe, jak i dotknięte rozmaitymi dolegliwościami.

Skontaktuj się ze mną

 

Pestkowy Kolektyw pracuje od godziny 8:00 do 20:00

tel: +48 (81) 756-70-12
tel: +48 506-150-089
adres e-mail: slomaslo2@o2.pl

AKTUALNOŚCI slider

Poznaj moją historię i zobacz, jak trafiłem na produkty konopne

Cześć, jestem Słoma i chciałbym podzielić się z Tobą moją historią. Wiele osób zna mnie jako muzyka, jednak mało kto miał okazję usłyszeć moją historię fascynacji konopiami i ich zastosowaniem prozdrowotnym. Mam nadzieję, że dzieląc się moją - mam nadzieję inspirującą - historią o powracaniu do zdrowia i utrzymaniu doskonałej kondycji na nienagannym poziomie, wskażę choć kilku osobom drogę do oczekiwanej regeneracji organizmu.

Poznaj mój samowystarczalny pestkowy kolektyw – czyli kto pracuje wokół konopi

W tym artykule przedstawię sylwetki osób zaangażowanych w realizowanie mojego projektu konopnego. Pestkowy kolektyw Słomy to ludzie, których łączą wspólne pasje, a także realizowanie misji pozyskiwania dóbr konopnych. To także ludzie dzielący zamiłowanie do ekologicznego trybu życia, którym bliska jest idea suwerenności żywieniowej.

Poniżej znajdziesz opisy produktów, które wytwarzam w moim gospodarstwie. Pamiętaj te produkty nie stoją u mnie na półce. Możesz być pewien, że dostajesz produkty najwyższej jakości ponieważ ja wytwarzam je na zamówienie, tak aby odbiorca otrzymał maksymalnie świeży produkt. Jeśli jesteś zainteresowany dowolną ilością produktu, napisz do mnie. Wysyłki realizujemy trzy razy w tygodniu.

Każdy, kto ma okazję mnie poznać, dostrzega we mnie człowieka ciekawego świata i pełnego pasji. Od kilkudziesięciu lat moją ogromną pasją jest muzyka - pasję tą realizuję grając koncerty, komponując, nagrywając albumy. Mam także wiele innych zainteresowań, jestem człowiekiem aktywnym. Jak każdy czerpiący garściami z życia człowiek nie lubię, gdy mój organizm niedomaga. Niestety - mnie także dotykały rozmaite dolegliwości, a najpoważniejszego kryzysu zdrowotnego doświadczyłem, gdy rzuciłem palenie po 50 latach nałogu. Oczywiście wiem, że to była doskonała decyzja, jednak mój organizm doświadczył pogorszenia formy. Moje płuca miały znacznie zmniejszoną objętość, co w połączeniu z nadprodukcją śluzu powodowało duszności i osłabienie.

Nie ukrywam się za wielką korporacją, która tworzy produkty konopne

Osoby poszukujące produktów konopnych trafiają na liczne serwisy i strony internetowe. W przeważającej większości są to podobne oferty - duże korporacje, zagraniczne produkty, firmy nie koncentrujące się wyłącznie na konopiach, oferujące bardzo zróżnicowane produkty. Trafiasz na moją stronę i.... może zaświtać Ci myśl, że to kolejna taka „masowa” inicjatywa, której twarzą został jakiś charakterystyczny, oryginalny facet, czyli ja. Na szczęście jesteś w błędzie!

Ta strona internetowa jest przekazem moich myśli i doświadczeń

Cześć, w tym tekście chciałem wyjaśnić kwestię tego, skąd wzięła się ta strona i cały projekt. Postanowiłem założyć stronę internetową, która służy wyłącznie przekazaniu mojej wiedzy i doświadczenia dotyczącego produkowanych przeze mnie produktów konopnych. Jestem osobą aktywną, otwartą na ludzi, towarzyską i rozmowną - mam zatem wiele do przekazania. Wraz z grupą zaufanych znajomych ubieramy moje myśli w słowa, starając się dostarczyć Ci czytelne, zrozumiałe teksty. Dzięki temu na stronie zawsze znajdziesz wiarygodne, a jednocześnie przyjazne każdemu czytelnikowi treści.