Forms module
Błonnik konopny z proteiną dostępny jest w opakowaniach:

Sprzedaż detaliczna:

Sprzedaż hurtowa:

Moje produkty konopne powstają w moim gospodarstwie

Moje produkty konopne nie zawierają szkodliwych substancji, powstają z polskich pestek i produkowane są na zamówienie na naszym gospodarstwie.

Błonnik konopny z proteiną od Słomy

Artykuł ten przedstawia rolę błonnika w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wskazuję także na korzyści płynące ze spożywania błonnika konopnego z proteiną.

Błonnik to jeden z najważniejszych składników naszej diety - a zarazem składnik, którego często w diecie brakuje

Spożycie błonnika jest niższe od rekomendowanego, co wynika z przewagi zubożonej w błonnik żywności przetworzonej. Jak sobie z tym poradzić? Wystarczy sięgnąć po wartościowy błonnik, który doskonale sprawdza się w celu uzupełnienia diety. Błonnik konopny z proteiną to produkt pozyskiwany z nasion konopi, bogaty w witaminy i składniki mineralne.

Błonnik konopny z proteiną w opakowaniu

Błonnik to wyjątkowy składnik diety - nie podlega trawieniu i wchłanianiu z przewodu pokarmowego. Pełni zatem niezwykle ważną funkcję - usprawnia pracę jelit i przyspiesza przechodzenie treści pokarmowej przez jelita. Wspomaga procesy trawienne i ułatwia utrzymanie prawidłowej masy ciała. Ponadto błonnik konopny zapewnia długotrwałe uczucie sytości. Inne istotne funkcje błonnika w organizmie sprowadzają się do ograniczenia przyswajania glukozy, co może redukować ryzyko zachorowania na cukrzycę. Ponadto błonnik wiąże cholesterol oraz trójglicerydy i hamuje ich wchłanianie, przez co stanowi istotny element profilaktyki chorób serca.

Błonnik konopny z proteiną

Błonnik konopny może być stosowany przez każdego w celu wzbogacenia diety w ten składnik

Nie ma specjalnych wskazań do spożywania błonnika, bo potrzebuje go każdy z nas. Można jednak wytypować te osoby, które muszą zadbać o jego wyższe spożycie. Szczególnie istotne jest dostarczenie odpowiednich ilości błonnika u tych osób, które nie spożywają wystarczającej ilości warzyw czy produktów zbożowych. Wskazaniem do stosowania błonnika są także zaparcia czy przyrost masy ciała. O błonniku konopnym nie powinny ponadto zapominać osoby, które są narażone na rozwój cukrzycy czy chorób serca lub już dotknięte zostały tymi schorzeniami. Optymalne spożycie błonnika redukuje zapadalność na wiele chorób przewlekłych, a także spowodowaną nimi śmiertelność.

Błonnik konopny to uniwersalny dodatek do wielu dań - sałatek, zup, koktajli, jogurtów czy kanapek.

Moje dane kontaktowe

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu w ilości detalicznej lub hurtowej, poniżej znajdziesz dane aby nawiązać ze mną kontakt.

Kontakt do Słomy

Jestem rolnikiem, aktywnym członkiem mojego Pestkowego Kolektywu. Nie zawsze mogę odebrać telefon lub natychmiast odpisać na e-mail. Mój dzień pracy wygląda w ten sposób, że od rana do praktycznie wieczora czynnie biorę udział w procesie powstawania moich produktów konopnych oraz pomocy osobom z mojego Pestkowego Kolektywu w obsłudze wysyłki. Kilka godzin wieczorem mam na to aby usiąść do komputera, odpisać odbiorcom na pytania, ewentualnie podjąć zlecenia do realizacji. 

  • Na każdy nieodebrany telefon - oddzwaniam tak szybko jak to tylko możliwe.
  • Na każdy napisany e-mail - odpowiadam w możliwie najkrótszym czasie.
  • Jestem przed komputerem codziennie pomiędzy godziną 19:00 a 21:00.

Rodzinny Dom Kultury Pokoju

  • Gospodarstwo rolne Jerzy Słomiński
  • numer 5474696 R8
  • Dąbrówka 172 
  • 21-132 Kamionka 
  • NIP: 57031302917

Pestkowy Kolektyw pracuje od godziny 8:00 do 20:00

tel: +48 (81) 756-70-12 
tel: +48 506-150-089

adres e-mail: slomaslo2 @o2.pl

Kiedy Ty zamawiasz produkty konopne, mój kolektyw pracuje :)

AKTUALNOŚCI slider

Poznaj moją historię i zobacz, jak trafiłem na produkty konopne

Cześć, jestem Słoma i chciałbym podzielić się z Tobą moją historią. Wiele osób zna mnie jako muzyka, jednak mało kto miał okazję usłyszeć moją historię fascynacji konopiami i ich zastosowaniem prozdrowotnym. Mam nadzieję, że dzieląc się moją - mam nadzieję inspirującą - historią o powracaniu do zdrowia i utrzymaniu doskonałej kondycji na nienagannym poziomie, wskażę choć kilku osobom drogę do oczekiwanej regeneracji organizmu.

Poznaj mój samowystarczalny pestkowy kolektyw – czyli kto pracuje wokół konopi

W tym artykule przedstawię sylwetki osób zaangażowanych w realizowanie mojego projektu konopnego. Pestkowy kolektyw Słomy to ludzie, których łączą wspólne pasje, a także realizowanie misji pozyskiwania dóbr konopnych. To także ludzie dzielący zamiłowanie do ekologicznego trybu życia, którym bliska jest idea suwerenności żywieniowej.

Poniżej znajdziesz opisy produktów, które wytwarzam w moim gospodarstwie. Pamiętaj te produkty nie stoją u mnie na półce. Możesz być pewien, że dostajesz produkty najwyższej jakości ponieważ ja wytwarzam je na zamówienie, tak aby odbiorca otrzymał maksymalnie świeży produkt. Jeśli jesteś zainteresowany dowolną ilością produktu, napisz do mnie. Wysyłki realizujemy trzy razy w tygodniu.

Każdy, kto ma okazję mnie poznać, dostrzega we mnie człowieka ciekawego świata i pełnego pasji. Od kilkudziesięciu lat moją ogromną pasją jest muzyka - pasję tą realizuję grając koncerty, komponując, nagrywając albumy. Mam także wiele innych zainteresowań, jestem człowiekiem aktywnym. Jak każdy czerpiący garściami z życia człowiek nie lubię, gdy mój organizm niedomaga. Niestety - mnie także dotykały rozmaite dolegliwości, a najpoważniejszego kryzysu zdrowotnego doświadczyłem, gdy rzuciłem palenie po 50 latach nałogu. Oczywiście wiem, że to była doskonała decyzja, jednak mój organizm doświadczył pogorszenia formy. Moje płuca miały znacznie zmniejszoną objętość, co w połączeniu z nadprodukcją śluzu powodowało duszności i osłabienie.

Nie ukrywam się za wielką korporacją, która tworzy produkty konopne

Osoby poszukujące produktów konopnych trafiają na liczne serwisy i strony internetowe. W przeważającej większości są to podobne oferty - duże korporacje, zagraniczne produkty, firmy nie koncentrujące się wyłącznie na konopiach, oferujące bardzo zróżnicowane produkty. Trafiasz na moją stronę i.... może zaświtać Ci myśl, że to kolejna taka „masowa” inicjatywa, której twarzą został jakiś charakterystyczny, oryginalny facet, czyli ja. Na szczęście jesteś w błędzie!

Ta strona internetowa jest przekazem moich myśli i doświadczeń

Cześć, w tym tekście chciałem wyjaśnić kwestię tego, skąd wzięła się ta strona i cały projekt. Postanowiłem założyć stronę internetową, która służy wyłącznie przekazaniu mojej wiedzy i doświadczenia dotyczącego produkowanych przeze mnie produktów konopnych. Jestem osobą aktywną, otwartą na ludzi, towarzyską i rozmowną - mam zatem wiele do przekazania. Wraz z grupą zaufanych znajomych ubieramy moje myśli w słowa, starając się dostarczyć Ci czytelne, zrozumiałe teksty. Dzięki temu na stronie zawsze znajdziesz wiarygodne, a jednocześnie przyjazne każdemu czytelnikowi treści.